اخباردسته‌بندی نشده
مطالب جدید

تفاهم نامه همکاری میان «پژوهشکده فرهنگ و هنر اسلامی» و «موسسه مطالعات و تحقیقات اجتماعی دانشگاه تهران» منعقد شد

«پژوهشکده فرهنگ و هنر اسلامی» و «موسسه مطالعات و تحقیقات اجتماعی دانشگاه تهران» با هم تفاهم نامه همکاری پژوهشی و آموزشی امضا کردند.

به گزارش روابط عمومی پژوهشکده فرهنگ و هنر اسلامی، اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ و با حضور دکتر وحید یامین­پور رئیس پژوهشکده فرهنگ و هنر اسلامی و حجت الااسلام و المسلمین دکتر حمید پارسا­نیا رئیس مؤسسه مطالعات و تحقیقات اجتماعی دانشگاه تهران، یک تفاهم نامه همکاری در راستای ارتقای سطح کیفیت پژوهشی و آموزشی دو طرف  به امضاء مشترک رسید.

ایجاد زمینۀ همکاری مشترک مابین پژوهشکده و موسسه برای انجام پژوهش در سه زمینۀ “تاریخ فرهنگی انقلاب اسلامی”، “بازشناسی اجتماعی دهه شصت”، “مطالعات اجتماعی دفاع مقدس” و کمک به رونق و توسعۀ این حوزه های پژوهشی در میان پژوهشگران از محورهای اصلی این تفاهم­نامه است.

همچنین انجام طرح­های پژوهشی و مطالعاتی، برگزاری همایش­ها نشست­ها و گفتگوهای تخصصی، حمایت از پایان­نامه های کارشناسی ارشد و دکتری و طرح پسادکتری، برگزاری دوره­های کوتاه­مدت و کارگاه­های آموزشی و پژوهشی، همکاری در تألیف و ترجمه کتب تخصصی، همکاری در انتشار مجلات تخصصی و همکاری به منظور ایجاد شبکه­ای از محققان و علاقمندان به مطالعات انقلاب اسلامی و دفاع مقدس از دیگر محورهای این تفاهم­نامه است.

 

” پژوهشکده فرهنگ و هنر اسلامی” و ” موسسه مطالعات و تحقیقات اجتماعی دانشگاه تهران” با هم تفاهم نامه همکاری پژوهشی و آموزشی امضا کردند
حمید پارسانیا و وحید یامین‌پور در حال امضای یادداشت تفاهم
” پژوهشکده فرهنگ و هنر اسلامی” و ” موسسه مطالعات و تحقیقات اجتماعی دانشگاه تهران” با هم تفاهم نامه همکاری پژوهشی و آموزشی امضا کردند.
” پژوهشکده فرهنگ و هنر اسلامی” و ” موسسه مطالعات و تحقیقات اجتماعی دانشگاه تهران” با هم تفاهم نامه همکاری پژوهشی و آموزشی امضا کردند
برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن